This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sondaż o Krakowskim WA ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazek K

PostWysłany: Pią Mar 14, 2003 7:12 pm    Temat postu: Sondaż o Krakowskim WA ... Odpowiedz z cytatem

Witam!

W sprawie problemów i niedociągnięć na WA w Krakowie:
Już w kwietniu 2003 roku z inicjatywy władz WA PK, Samorządu Studenckiego WA PK oraz Portalu www.wydzial-architektury.com zorganizowana zostanie zbiórka uwag i opinii na temat WA w Krakowie.
Zainstalowane zostaną urny z możliwością wrzucania opinii pisemnych na papierze oraz powstaną specjalne adresy e-mail pozwalające na udział w tym sondażu.
Uważam osobiście to jako jedno z ważniejszych wydarzeń w ostatnich latach na WA PK! Daje to nam olbrzymią szansę zwrócenia uwagi na problemy istotne i mniej istotne na Wydziale w Krakowie.
Szczegóły na początku kwietnia w Portalu www.w-a.pl - www.wydzial-architektury.com oraz w budynku wydziału architektury przy ulicy Warszawskiej (billboardy, plakaty i urny).
Uwaga: Innowacją w tego typu sondażu będzie możliwość pisania opinii nie tylko studentów o pracy kadry nauczającej WA PK, ale także odwrotnie.

Pozdrawiam
Kazek K

Ostatnio zmieniony przez Kazek K dnia Nie Wrz 07, 2003 10:26 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kazek K

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2003 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja opinia2003 rozpoczęta - zachęcam do przyłączenia się do akcji!

http://www.w-a.pl/newsy/opinia2003/

Pozdrawiam KAzek
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Nie Cze 08, 2003 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie ma opinia ?
archiKRAWAT

PostWysłany: Sro Cze 18, 2003 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy Panie z dziekanatu do rozmowy!!!
Argi

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym panie z dziekanatu osobiście zakneblował - jak mają mylić studentów i wrzeszczeć na nich to lepiej niech siedza cicho. Wyjątkiem sa Panie z dziekanatu wieczorowego. Szkoda , że pogoda ducha "Wieczorynek" nie udziela się tym rudym lucyferom z dziennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
FaberKos

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2003 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponawiam natrętnie moje pytanie.
Równoczesnie pozdrawiam ludzi odpowiedzialnych za ankiete, kimkolwiek lub czymkolwiek są.
Smile Smile Smile

Krzysztofaber
Kazek K

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2003 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czymkolwiek jestem - DziękujĘ!
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2003 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek K napisał:
Czymkolwiek jestem - DziękujĘ!

No spoko .Przeciez jestes przewodniczącym Samorządu ,nieprawdaz?
To duzo wg .mnie.

Pozdrawiam
Dżoana

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2003 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno juz nie Smile

Z calym szacunkiem dla Pana Kazka i jego dzialalnosci Smile

Pozdrawiam
Ins
Powrót do góry
Kazek K

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dalej Przewodniczącym Samorządu Studenckiego Wydziału Architektury. No, ale jeżeli są jakieś zakusy niewiernych na moje stanowisko to liczę, że zanim rzuci się na tę posadę to stanie najpierw ze mną twarzą w twarz, pogadamy i zobaczymy...

A jak już tak bardzo chcecie wiedzieć to (!!!):

Akcja 'Opinia 2003' została zorganizowana tylko i wyłacznie dla użytku wewnętrznego co oznacza, że opinie nie zostaną przedstawione na forum publicznym. Ogólnie mogę zarysować co się działo - wpłynęło bardzo mało opinii - 40 sztuk na 2000 studentów, co uważam za porażkę. Anonimowość opinii spowodowała, że niektóre były nieodpowiednie. Uważam, że na wzór szkół zachodnich nie powinno się wprowadzać opini anonimowych, gdyż wtedy ankieta nabiera charakter donosów, a tego nie chcemy! Miło by komuś z Was było otrzymać chamskie donosy pomimo, iż jesteście dobrymi dydaktykami, a pisze na Was student, któremu z jego własnej winy powinęła się noga? Chyba nie!
W każdym razie next year Opinia 2004 będzie miała innych charakter. Mam już ideę, przedstawię ją w kwietniu 2004. Tyle na razie o opini 2003...

A co do bycia w Samorządzie to zapraszam chętnych na wybory pod koniec X 2003 roku! Startujcie i pomóżcie nam! W aktualnej ekipie Samorządu połowa członków okazała się ludźmi nie wartymi zaufania, gdyż nic nie robią i olali całkowicie nasze idee i obowiązek jaki przyjęli na siebie kandydując do Samorządu. Skandal i typowo polskie zachowanie. A jeżeli chodzi i działalność mojej ekipy i mnie samego to ja wiem dobrze, bardzo dobrze, że zawsze znajdą się gnojki narzekające na Samorząd. Jednakże wiedząc, ile godzin, dni, tygodni poświęciłem temu wydziałowi i działalności społecznej - mam ich opinie głeboko gdzieś i znam wartość tego co udało się nam zdziałać.
Pozdrawiam Twisted Evil

ps. Zapraszamy też do nowego bardzo mocnego ugrupowania, a więc klubu STREFA MŁODYCH ARCHITEKTÓW, który zacznie oficjalnie działać na imprezie 9 X 2003 roku i będzie zdecydowanie najmocniejszą archi organizacją w Małopolsce!
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Kazek chyba nie myslisze ,ze jakis atak szykuje na twa Ekipe a co za tym idzie na ciebie.Jestem za stary na takie ruchy i juz swoje wiem .
2.Jak sam wiesz mój głos w opini nie był anonimowy ,lecz jak to zanotowłaem ,moje nazwisko było podane do widomości Ludzi robiacych opinie. ( wrazie potrzeby mozna było to za moja zgoda podac do wiadomosci )Nie szykoanowłem nikogo ,to takze pewnie wiesz.
3.Samorzad i jego dziłalnosc jest znakomitą opozycja do władz obecnego naszego Wydziału tylko jak sam podkresliłes potrzeba całkowitego poswiecenia i oddania sprawie jaką bez wątpienia jest sprawa polepszenia niektórych warunków nauki na naszym wydzile.
4.Ja z racji swoich "zanidban w nauce" nie mogłem stanowic przykladu jako członek samorzadu nad czym ubolewam lecz starałem sie moj głód jak dobrze wiesz zaspokoic w inny sposób.Moze czasami wynikały z tego stracia na lini samorzad i inni(KOSIP)ale wynikło z tego samo dobro jak mi wiadomo .
5.Zycze powodzenia w działaniu Izby Młodych.ja na razie zaltwie jedna star rzecz .Potem sie zastanowie czy warto dalej sie burzyć.
Plecy mam juz słabe .Niestety .Zycze aby scie wygrali o ile to jest jaks walka.
6.Pozdrawiam .
Krzysztof Faber
Kazek K

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,

Może nie atak na Ekipę, bo to jest sprawa nie do wygrania Twisted Evil
ale chodzi o sprawę oddani przeze mnie stołka przedowdniczącego SSWA - KOMUŚ. Chciałbym mieć kogoś odpowiedniego na moje miejsce, kogoś lepszego ode mnie i kogoś z lepszą chęcią walki o sprawy studenckie niż ja. Ja walczyłem i walczę - lecz jak wszyscy wiedzą ostatni rok był dla ekipy 'starszaków' cieżki gdyż przebywaliśmy poza krajem i robilśmy też sprawy inne czyli $ $ $ i Internet Activities. Teraz potrzeba ludzi 2, 3 roku, prawdziwych kozaków, inteligencja, prezencja i chęć. Cały czas czekamy! Wybory dopiero, a zarazem już w X 2003.

Jeżeli chodzi o KLUB STREFA MŁODYCH ARCHITEKTÓW to tam nie będzie walki (!). Wkrótce wygłosimy manifest. Będzie tam pełna współpraca z architektami, izbą architeków i instytuacjami oraz osobami, które MAJĄ ZA ZADANIE pomóc wszystkich członkom klubu (od ludzi po 3 roku studiów do 30 latków)!!! Pełna współpraca, imprezy, wykłady, szkolenia (jak założyć firmę itp itd), wycieczki. Walka będzie, ale już całkiem inna ... Twisted Evil W każdym razie My, czyli znana Wam Ekipa oraz inni młodi aktywni - gwarantujemy WAM pełną organizację klubu i co NAJWAŻNIEJSZE (!) kontakty
Powrót do góry
FaberKos

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2003 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:
Wkrótce wygłosimy manifest.

Shocked Shocked Shocked Shocked
Toz to bedzie "radość ,wielka radość"

Faber K.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Kraków - www.krakow.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: