This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

VIRTUALNA KURSOWNIA RYSUNKU - weźrze się sprawdź...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
normalnychłopak

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hello czy to forum już zamarło? Question
macrem

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć można dodać jeszcze jakieś rysunki do oceny, siedzi tu ktoś jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spola

PostWysłany: Sob Maj 29, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej
startuję w tym roku na architekturę i urbanistykę do Wrocławia i Poznania, moglibyście ocenić moje prace? co wg Was należy poprawić?

http://www.spola.org/rysunki/

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magda_ck

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że powoli wymiera, a szkoda. Dzisiaj odkryłam to forum, przeczytałam 60 postów i pod wpływem natchnienia postanowiłam dokończyć mój szkic sprzed 6 lat. Starałam się wyciągnąć wnioski z podawanych tu informacji i "zaszrafowałam" czyste bryły. Problem w tym, że właśnie szrafować nie umiem i zależy mi na wskazówkach, które pomogłyby mi uporać się problemem.

http://img834.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img834/2613/imgp6298.jpg&via=mupload

sama widzę już parę błędówSmile jak to na monitorze wszystko pięknie rzuca się w oczy:)

Pozdrawiam,
Powrót do góry
TomeG

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooj, mój temat dogorywa, ale pomimo tego wciąż jest tutaj tym najbardziej płodnym - ma prawie tyle oglądnięć co klipy Lady Gagi Razz
Esencja tematu, kończy się na początkowych stronach... dalej już moim zdaniem nie ma nic ciekawego Very Happy (z całym szacunkiem).

Na koniec Papa TomeG powie jedno:
Rysujcie, rysujcie... te studia są warte każdego wysiłku.
A to czy ktoś się dostanie czy nie, już nie zależy od jakości jego rysunku tylko od... szczęścia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AKMETRIS

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Zapraszamy na Warsztaty z rysunku architektonicznego i malarstwa[/b] - ORGANIZOWANE W KIELCACH- prowadzący to Architekci oraz Malaże z kilkuletnim doświadczeniem w branży rysunkowej- Warsztaty rozpoczynają Intensywny kurs rysunku w FEIE ZIMOWE 2011 - poruszane tematy to -ŚWIATŁO, CIEŃ, FAKTURA MATERIAŁ, KOLOR. Więcej informacji na stronie www.akmetris.pl Zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach - przewidzane nagrody dla najlepszej grupy.- Cel- stworzenie instalacji pod nazwą ALEJA LAMPIONÓW.
www.akmetris.pl

Kurs Rysunku Architektonicznego i Malarstwa
Powrót do góry
cuerda

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc architekci!
zapewne macie gdzies w szufladzie krzeslo w perspektywie. Czy istnieje szansa na wklejenie jednego? (takiego z wszelkimi liniami pomocnymi)

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
sztukarysowania

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam wszystkich na bojego Bloga Sztuka Rysowania pod adresem www.sztukarysowania.blogspot.com Mam nadzieje ze z wasza pomoca blog sie rozkreci. Mozecie wysylac swoje rysunki na sztukarysowania@gmail.com pozdrawiam
Powrót do góry
kosek402

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 7:01 pm    Temat postu: Utknąłem w Jednym punkcie Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Może nie jestem studentem bo dopiero 1 klasa tech ale mam problem z pierwszym rysunkiem. Nie jest to praca idealna ale nie wiem jak poradzić sobie z górną częścią rysunku cienie rzucane gdzie mają być. Mają byc wogóle jak to np zrobić??
Z gory dziękujkęSmile

http://i48.tinypic.com/2zowzyp.jpg
Powrót do góry
dagmara87

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wszystkim zaprzyjaźnioną stronę www.ramido.pl
eriash

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2013 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że natknąłem się na to forum. Z tego tematu zapewne wielu rzeczy będę mógł się dowiedzieć Smile Szkoda, że praktycznie nikt tu się już nie udziela... Ale swojego digarta wstawię, może jakaś zbłąkana, architektoniczna dusza znajdzie się tutaj jakimś szczęśliwym zrządzeniem losu i pomoże początkującemu, któremu zamarzyło się zostanie architektem Smile
http://terzieff.digart.pl/
Powrót do góry
atyp1

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 6:44 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Dużo rysuj....powinienes wszystkie rysunki pokazac komus aby uslyszec wiarygodna opinie. Wydaje mi sie ze wkladasz duzo pracy w to co robisz, wiec warto aby ktos naprowadził Cie na prawidłowy trop. Więc trzeba odżałować trochę pieniedzy na "Swojego" mistrza. Dużo Ci to pomoże. Tutaj wszystkiego nie da sie napisać. Zwróć uwagę, czy ów mistrz ma odpowiedni warsztat i czy prawdziwy rysunek akademicki nie jest mu obcy. W dzisiejszych czasach bardzo wielu artystów i architektów poprostu nie umie rysować.

Pozdrawiam
Adam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
narysowani

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast kombinować z wrzucaniem rysunków na forum, możecie spróbować zwykłego kursu stacjonarnego. Do wygrania jest miesięczny, DARMOWY kurs w Krakowie, a wystarczy kilka kliknięć Smile
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=771257462896231&set=a.325145067507475.77354.157886044233379&type=1&theater
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 102, 103, 104
Strona 104 z 104

Skocz do: