This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konkursy i tym podobne
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniello

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2003 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:

Kolega PAG prawie skończył nowy Portal w wersji PHP. Tam będzie automat do konkursów (w zasadzie już jest, lecz nowa wersja Portalu jest ukryta na innym adresie WWW - poprostu robimy testy). A informacje o konkursach będą wrzucane przez.... użytkowników!

wciskając się na chwilkę pomiędzy przepychAnki, chciałem zapytać o ten automat konkursowy: czy będzie można pobrać sobie ze strony wersję DE-MO lub jakąś szkoleniową?? A jeśli takie wersje oprogramowania byłyby chociażby symbolicznie odpłatne to może portal zacząłby się jakoś utrzymywać??
Wszyscy wiedzą jaki jest problem z Konkursami, a włąściwie z czasem na ich realizezowanie, a taki Automat mógłby chyba robić 2 lub 3 konkursy na raz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Kiender

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2003 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daniello napisał:

wciskając się na chwilkę pomiędzy przepychAnki, chciałem zapytać o ten automat konkursowy: czy będzie można pobrać sobie ze strony wersję DE-MO lub jakąś szkoleniową?? A jeśli takie wersje oprogramowania byłyby chociażby symbolicznie odpłatne to może portal zacząłby się jakoś utrzymywać??
Wszyscy wiedzą jaki jest problem z Konkursami, a włąściwie z czasem na ich realizezowanie, a taki Automat mógłby chyba robić 2 lub 3 konkursy na raz Wink

Pod pojęciem "automat konkursowy" mamy na myśli skrypt/opcje internetową dzięki której każdy odwiedzający Portal będzie mógł wrzucić info o nowym konkursie.W dziale z konkursami pojawi się opcja - "dodaj konkurs" wraz z tabelką do wypełnienia informacjami o konkursie ( terminy , nagrody , warunki itp. ).Automat sam to wszystko posegreguje i doda do listy konkursów.
Podobnie automatycznie mają działać inne działy Portalu - np. galeria z łatwą możliwością umieszczania własnych prac
Kazek K

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2003 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enooo Kiender chyba nie zrozumiałeś przedmówcy. On sobie jaja z naszego automatu robi, mając na myśli "AUTOMAT automatycznie robiący konkursy"...

Hehe. Nawiasem mówiąc ja chcę taki jeden !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiender

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2003 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek napisał:
Enooo Kiender chyba nie zrozumiałeś przedmówcy. On sobie jaja z naszego automatu robi, mając na myśli "AUTOMAT automatycznie robiący konkursy"...

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked aaaa dzisiaj cały dzień kleiłem model na korektę dyplomu i "nawąchałem" się kleju. Chwilowa pomroczność jasna nie pozwoliła mi właściwie odczytać postu Daniello Shocked Shocked
Agnieszka Wó.

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2003 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daniello napisał:
[

o właśnie.można by jeszcze wrsję full udoskonalić o kilka opcji jak chociażby parzenie kawy,podawanie biorytmu i horoskopu na dziś oraz np. ciśnieniomierz.
Wink Aga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daniello

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2003 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: