This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Korki z Autocada,Sketchupa , Kerkythei , Corela i...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pietrow

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 7:41 pm    Temat postu: Korki z Autocada,Sketchupa , Kerkythei , Corela i... Odpowiedz z cytatem

Cześć .
Jeśli masz problem z obsługa programów Autocad, Sketchup i inne wyżej wymienione mogę pomóc.
Kurs3d@wp.pl
791-540-017

Ostatnio zmieniony przez pietrow dnia Czw Lip 05, 2012 10:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietrow

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ps. Jestem "wiecznym studentem ", często pomagam młodszym kolegą i koleżanką z ich projektami - wpadają na konsultacje:)
Dzięki nim mam stały kontakt z uczelnią.
Na co dzień zajmuję się projektowaniem ,wiec jestem też na bieżąco z wiedzą praktyczną.
Przez wiele lat udało mi się wypracować zestaw programów , które pozwalają osiągnąć zamierzony cel - zrealizować projekt.
Uważam że. programy to narzędzia i tylko kiedy będziesz potrafił/a w pełni z nich korzystać , one nie będą cie ograniczać w twojej pasji.
Niezależnie od tego czy projektujesz wnętrza czy urbanistykę jestem wstanie ci pomócSmile
Powrót do góry
stara

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaje....koleś !!! zna mega triki , pokazuje jak szybko zrobić efektowne wizki - nie tylko w sketchupie, ale też w corelu. Kupe sztuczek w autocadzie.
Jestem przed dyplomem i sotkanie mi mega pomoglo:)pozdro
Powrót do góry
pietrow

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Very Happy szczególnie za Zaje...Kolesia:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: