This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kursy rysunku gliwice
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wlepka89

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 5:59 pm    Temat postu: Kurs rysunku - rysunek.info.pl Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że znalazłam odpowiednie miejce żeby się wyżalić i zwrócić uwagę, żeby inni uważali. Chodziłam w zeszłym roku kilka miesięcy na rysunek w Gliwicach na ul. Kościelnej 7 (adres do strony pojawia sie na tym forium rysunek.info.pl) i muszę przyznać że to ściema straszna bo pan prowadzący ani razu nic nie narysował mi na kartce i nic konkretnie nie przekazał. Jak poprosiłam żeby mi coś pokazał i narysowął to powiedział ze sama powinnam się postarać. Wszyscy siedzą i rysują a korekta taka sobie. Jak na koniec chciałam wpisać opinię chłodną, to odmówiono mi tej mozliwości. więc mogą się wpisywać na ich stronie tylko ci co mają pochlebne o kursie opinie, nieżle. takie oszukaństwo. więc uważajcier bo ja mam trochę wyżuty że straciłam czas. Oczywiście się nie dostałąm na studia i dopiero to mi dało do myślenia bo w trakcie lekcji nie połapałam się. Może to moja wina jednak? poszłam na inny kurs ( nie podam go żeby mnie nie znależli bo pewnie się tacy goście znają ) ale muszę przyznać że to zupełnie ina bajka. Nauczyciel pokazuje wszystko co i jak ma byc narysowane, i wogóle więcej mówi i rysunki są lepsze. Więc uważajcie co wybieracie najlepiej na miesiąc spróbować gdzie indziej i oblukać jak jest zeby nie wtopić kasy na Koscielnej 7. Ja żałuję i jeszcze nie mohgłam tego opowiedzieć u nich na stronie bo podają kod tylko tym co wiedzą że napiszą same pochwały. To ściemka!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grubakrecha

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 9:31 am    Temat postu: xxx Odpowiedz z cytatem

Spox! Może sam nie umie rysować hłehłe Smile Maiłem ten sam problem. Chodziłem na kurs do Wojewódki i mimo że to wykładowca na polibudzie zajęcia bardziej przypominały plastykę w szkole podstawowej niż przygotowanie do egzaminów na architekturę - malowanki, kolorowanki, owoce, jakiś koszmar. Czasem jakiś temat architektoniczny. Ale tez uczniowie siędzą i się nie oddzywają bo nie wypada. A miechy lecą i kasa płynie. Z d e c y d o w a n i e n i e p o l e c a m !!!!! Chociaż pewnie jest tak że kto co woli. Ja dopiero sie przekonałem że można szybciej się nauczyć i konkretniej po zmianie kursu na galerię Na2p. Wiem że sporo osób tam przyszło od Wojewódki.
Powrót do góry
avene

PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jest tak, że Wojewódki studenci też nie lubią, bo jest słabym prowadzącym, który wiele wymaga a sam mało potrafi pokazać... Na oddaniu potrafił wrzucić do kosz makiete (w którą poszło kupe kasy, czasu i była naprawde porządna) tylko dlatego, że podpis autora była napisany odręcznie... A podczas dyskusji ze studentami sam sie przyznał ze "na komputerach, autocadach itp on sie nie zna on ma od tego ludzi". Facet jest naprawde nieciekawą postacią, moze dlatego nie pełni żadnej większej funkcji na wydziale... Takich ludzi się nie ceni.

Wiem, ze w kontekscie powyzszej wypowiedzi moja opinia o dr Teresie Biernot moze byc odebrana jako zlosliwosc, i ogolna kryrtyka ludzi z wydz arch pol sl, ale studiuje tu juz 2 lata i akurat zarowno Wojewodka jak i Biernot sa jednymi z kilku zmor studentów... Tzw Babcia Biernot uczy budownictwa (i to z marnym skutkiem, jest jednym z ćwiczeniowców) i na I sem wstępu do projektowania (nikt nie chce do niej trafić) i jakoś nie wierze, zeby włożyła dużo zapału w prowadzenie zajęć dla kandydatów, gdyż na tych dla studentów albo w ogóle nie bywa albo robi same bzdurne problemy...

Naprawde, z pkt widzenia studentki tych "osobistosci" nie polecam, wzbudzają we mnie negatywne odczucia...
Powrót do góry
grubakrecha

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli reguła sie potwierdza, "ham hamem na wieki wieków Amen". Mam nadzieję że, jak juz zdam na architekturę w Gliwicach, to nie będę miał z nimi zajęć! Feeeeeee Evil or Very Mad
Powrót do góry
adi1

PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 12:55 am    Temat postu: kursy na architekture Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak, chodzilem na politechnike i było okropnie, dużo ludzi i mało konsultacji, potem trafilem do tych z kościelnej, rysunek. ifno itd...tam jest 2 facetów, ja chodziłem do pana B i jestem bardzo zadowolony, razem z kumplem dostalismy sie do Gl bez problemu a wiem że wiekszość też się dostała gdzie chciała, może u tego drugiego jest bardziej surowo, miał z nami zastepstwa czasem ale jakoś normalnie było, co do innych kursów to rózne są opinie, pewnie każdemu pasuje co innego, ja tam się cieszę że się dostałem O!
Powrót do góry
NA2P

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 8:52 am    Temat postu: Kurs rysunku Gliwice NA2P Odpowiedz z cytatem

Kurs rysunku przygotowawczego do egzaminów na Architekturę odbywa się w Gliwicach przy ul. Białej Bramy 10
Link do strony: www.na2p.com/?action=studioDetails&studioId=2

POLECAM!!!
Kurs rysunku kurs rysunku architektonicznego kurs rysunku gliwice rysunek gliwice, przygotowanie do egzaminów kurs przygotowawczy przygotowanie do egzaminów na architekturę architektura gliwice przygotowanie do egzaminów na ASP www.na2p.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kkkk

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, Czy ktoś z Was ma może namiary na kursy u P. Wojewódki ?
Powrót do góry
robertlanga

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat: "Cena jest przystepna, bo to jakies 600zl za caly kurs (trwa od wrzesnia do lutego). Ale jeśli chodzi o poziom to niewarto. Więcej nauczycie się czytając to forum niż tam chodząc. Chris- albo jesteś jednym z organizatorów i robisz reklame, albo jestes w błędzie."

mówisz o tym?: http://kursy.ovh.org/rys.html

http://www.w-a.home.pl/official/forum/viewtopic.php?t=2455&postdays=0&postorder=asc&start=0

Masz rację Emmi - zgadzam się!

Ostatnio zmieniony przez robertlanga dnia Pon Gru 06, 2010 5:31 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
robertlanga

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 11:24 pm    Temat postu: KURS RYSUNKU GLIWICE, KATOWICE OPINIE Odpowiedz z cytatem

A Wojewódki bym tak nie krytykował, bo on akurat uczy myśleć architektonicznie i to 1000razy bardziej rozwija niż zwalniajace z myślenia trzymanie za rączkę kursanta a potem studenta.

Są BARDZO DOBRE kursy rysunku w GLIWICACH: Opania, Wojewódka, może Na2P (tu akurat nie byłem) i w KATOWICACH: Archikurs, StrefaRysunku - ale to nie są szkółki dla ludzi, którzy liczą że ich za rączkę poprowadzą. Ciężka praca i dużo roboty ale od nich wychodzą najlepsi jak słynny polski projektant samochodów dla alfy, założyciele medusa group i inni...również najlepsi studenci
Powrót do góry
kocz15

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 5:44 pm    Temat postu: co do kursów... Odpowiedz z cytatem

Dobry kurs to 90% sukcesu.... Nawet jeżeli nie rysowało się wcześniej, to i tak ludzie z dobrego kursu mocno przygotują Cię do egzaminów.

Patrzcie przede wszystkim na ofertę kursu!!! Co możecie się tam nauczyć.
Podstawy są wszystkie takie same na większości kursów ale podobnie jak w architekturze musisz dać swoje 5% więcej - tak samo jest z kursem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mamas

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 1:50 pm    Temat postu: B.dobry kurs rysunku Katowice, Gliwice, Bytom, Sosnowiec Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam b.dobry i rzetelny kurs rysunku MŁODZI ZDOLNI w Katowicach. Prowadzą go architekci, absolwenci Politechniki Slaskiej, praca w prestizowych biurach architektonicznych, kontakt z b.dobrymi swiatowej slawy architektami. Bardzo dobrze i rzeczowo uczą i przede wszystkim niesamowicie rysują i zawsze są profesjonalnie przygotowani do zajęć. Szczere 100% zaangazowania w malych grupach. widac wyniki ich pracy. Bardzo się staraja, motywuja do pracy. Tam chodzą tylko Ci co chca byc najlepsi na egzaminach. Polecam Mlodzi Zdolni
Powrót do góry
mamas

PostWysłany: Sob Lut 04, 2012 1:56 pm    Temat postu: B.AMBITNY KURS RYSUNKU KATOWICE, BYTOM, SOSNOWIEC, GLIWICE Odpowiedz z cytatem

Polecam b.dobry kurs rysunku Mlodzi Zdolni, bardzo wymagąjacym i ambitnym osobom. To nie są zajęcia dla leni tylko dla tych ktorzy chca byc najlepsi na egzaminach wstepnych. Kilka lat doswiadczenia i b.wysoka zdawalnosc.

WWW.MLODZI-ZDOLNI.COM.PL
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gliwice - www.gliwice.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: