This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zarządzanie księgowością

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> HydePark (>18 lat!)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
egosiak82

PostWysłany: Czw Lip 21, 2011 4:39 pm    Temat postu: Zarządzanie księgowością Odpowiedz z cytatem

Hej, potrzebuję pomocy w zarządzaniu księgowością i finansami, jako że mam nawał pracy i doba jest za krótka, potrzebuję wsparcia. Nie chce ryzykować więc myślę tu o solidnej firmie, pomożecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olawojx

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, nie podałeś lokalizacji, ja jestem z Warszawy, korzystam juz 2 lata z usług firmy http://www.gradatim.pl, to oczywiste kiedy firma się rozwija, najlepiej nie ryzykować i takie ważne sprawy zostawic fachowcom. Rzetelna i solidna firma, dobrze rozwija się nasza wspólpraca. Także polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wentyk

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jest mnóstwo małych firm, które świadczą usługi outsourcingu z zakresu księgowości. Zależy jak dużą firmę prowadzisz. Najlepiej zapewnić księgowość firmie, z którą możesz mieć bezpośredni kontakt..
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> HydePark (>18 lat!) Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: