This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lekcje rysunku - architektura Kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janusz

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 4:24 pm    Temat postu: Lekcje rysunku - architektura Kraków Odpowiedz z cytatem

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej i ASP w Krakowie, byłym nauczycielem akademickim oraz praktykującym plastykiem. Od ponad 20-tu lat uczę rysować młodych ludzi ubiegających się o przyjęcie na krakowską architekturę. Udzielam także lekcji rysunku osobom, które chcą się szkolić w tym kierunku hobbystycznie.

Lekcje odbywają się u mnie (w centrum Krakowa) pojedynczo, lub w grupach do trzech osób i prowadzę je osobiście. Spotkanie trwa trzy godziny zegarowe. W praktyce należy rezerwować jeszcze (już nieodpłatnie) około 0,5 godz. na omówienie prac domowych, lub kończenie tematów. Oddaję też do dyspozycji uczniów bogaty księgozbiór i moją wiedzę w zakresie historii sztuki i architektury.

Możliwe są na bieżąco zmiany terminów spotkań (soboty lub niedziele wchodzą w grę jedynie w ostateczności).
Zapraszam na pierwsze, nieodpłatne spotkanie (bardzo wskazane jakieś rysunki). Do ogłoszenia załączam prace moich uczniów.

Dane kontaktowe: kom. 607 336 925
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: