This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Perełka architektoniczna w naszym mieście

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 11:08 am    Temat postu: Perełka architektoniczna w naszym mieście Odpowiedz z cytatem

Moja działka znajduje się w ''strefie 0'', ma 110 m2. W/g planu przestrzennego miasta mam wybudować budynek usługowo-mieszkaniowy 4-kondygnacyjny.Jestem na etapie tworzenia KONCEPCJI projektu architektonicznego, w czym aktywnie chcę uczestniczyć'.Po raz pierwszy znalazłam się w roli inwestora, mam mizerną wiedzę na ten temat,więc proszę o porady, wskazówki merytoryczne na tym etapie prac. Na co powinnam zwrócić szczególną uwagę??? Czy powinnam zlecić projekt budowlany czy wykonawczy? Czy 1,5 m-ca od chwili akceptacji projektu- to realny czas na gotowy projekt?.. Pytań mam co nie miara, ale od czegoś zacznijmy. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: