This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

architektura a przedmioty ścisłe..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olaola22

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 2:19 pm    Temat postu: architektura a przedmioty ścisłe.. Odpowiedz z cytatem

czy nie mając umysłu ścisłego można zdawać na architekturę?
mam duży talent plastyczny ale z matematyki i fizyki zawsze byłam słaba..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elle18

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w szczecinie by się dostać na WA wystarczy zdać egzamin wstępny, w zeszłym roku podostawali się ludzie, którzy matematyki nie zdawali, lub zdawali podstawę.
A matematyka na tych studiach znowu jakaś trudna nie jest, więc jak Ci świta architektura w głowie, to nie rezygnuj Smile
Powrót do góry
olaola22

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elle18 bez obrazy ale z tego co zauważyłam z twoich postów wynika że jeszcze nie studiujesz.. wiec chyba tylko Ci którzy studiują w szczecinie mogą ocenić czy matma i fiza jest trudna i czy humanista może sobie dać radę.niemniej jednak dziekuję za wsparcie;)
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, jeszcze nie studiuję, ale dużo znajomych już studiujących mówi, ze trudna nie jest. A nie wszyscy z nich są orłami z przedmiotów ścisłych.
Powrót do góry
olaola22

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze jeszcze ktos sie wypowie;)?
Powrót do góry
Joasia

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...no ja tez się trochę boję o matmę rozszerzoną...z podstawą to na luzie...ale na rozszerzeniu to nie wiem czy dam radę, bo w trym roku sporo opóściłam (problemy zdrowotne) a sama nie dam rady nadrobić, korki odpadają z przyczyn finansowych...mam zamiar zdawac też fizykę na podstawie...język tez na podst. więc czy mam jakąś nadzieję...rysunku nigdy się nie uczyłam ale dosyć dobrze mi to idzie...tylko nie wiem czy akurat z takimi umiejętnościami mogę się pchać... podam stronkę z moimi wypocinami może mógłby mi ktoś powiedziec czy sa one cos warte ( http://independentx.digart.pl/digarty/ ) ....w tym roku matura...
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia, ćwicz rysowanie całej postaci, - taka jest na egzaminie. Rysując tak skup się bardziej na konstrukcji niżeli na tym by rysunek był śliczniutki - teraz masz zapewne ferie, popracuj nad tym trochęWink
No i prócz rysunku liczy się też forma z papieru drugiego dnia egzaminu. Może przed egzaminem pomyśl o kilku lekcjach pod kątem egzaminu?
Matma podstawowa powinna wystaczyć, liczy się praktycznie prawie sam egzamin.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: