This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porada z kursem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Poznań - www.poznan.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martin

PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 8:20 pm    Temat postu: Porada z kursem Odpowiedz z cytatem

Hej mam do was prośbę czy możecie mi polecić jakiś dobry kurs przygotowawczy z rysunku [w Poznaniu lub okolic…] aby zdać na architekturę na Poznańską Politechnikę?? O ile sie orjętuje zazwyczaj zajęcia zaczynają sie na poczatku października!! Pozdrawiam i z góry dziękuje ^_^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetou

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2005 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjedz do mnie DS5 p921 od 3.10.2005 Razz

niestety nie wiem gdzie prowadza kursy w poznaniu, ale wpadnij to pogadamy; na kurs mozesz sie zapisac kiedy chcesz mysle ze nie beda robic problemow, bo w koncu ty placisz. Jednak rysowac najlepiej jak najwczesniej, zeby byc jednym z najlepszych.
Martin

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 5:23 pm    Temat postu: lol Odpowiedz z cytatem

dzięki że chociaż ktoś odpowiedział Smile))))
Powrót do góry
pacieq

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nikt nie rozwija tego tematu? Dla kandydatow na architekture to bardzo wazne. Shocked

Czy moglibyscie wypowiedziec sie na temat poznanskich szkol i kursow rysunku?

Mialam okazje uczestniczyc w zajeciach niejakiej szkolki "Proarte" (umozliwiaja bezplatny udzial w jednych zajeciach, zeby zorientowac sie co jest grane) i szczerze mowiac nie wiem co mam o tym myslec. Jak powinny wygladac takie zajecia? Tam facet kazal nam po prostu "usiasc i rysowac", czy powinien sie bardziej zaangazowac?
Moze polecicie szkoly, do ktorych wy chodziliscie? Moze bardziej efektywne bylyby indywidualne lakcje u jakiegos profesora?
Z gory dziekuje za odpowiedz Wink
Powrót do góry
Jenny88

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 5:29 pm    Temat postu: cd. Odpowiedz z cytatem

nie moim zdaniem samo siedzenie i rysowanie na takim kursie nie ma większego sensu... bo w domu też to mogę zrobić i nie muszę za to płacić a do efektów takich samych dojdę...
U mnie na zajęciach nie ma czegos takiego...
Nie zawsze wszystkie uwagi są wypowiadane naraz, ale zawsze przynajmniej na końcu... zależnie od tego czy jest to sprawdzian czy normalne zajecia... Poza tym sami na wzajem konsultujemy błędy... bo u kogoś łatwiej to zauważyć...
Tak więc nasza nauczycielka nie ma ani minuty siedzenia:) Wink
Powrót do góry
pacieq

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do kogo chodzisz na kurs? Dawno zaczely sie zajacia?
Moze moglabym sie jeszcze doczepic..
thx za odp :*
Powrót do góry
Jenny88

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na kurs chodzę prywatnie... Do P. M. Ankierstain... Chodzę już drugi rok... Zaczął się we wrześniu...

Przykro mi ale nie sądzę byś mógł(a) się dołączyć.... Z tego co wiem to już jest komplet... a ostatnia osoba załapała się miesiąc temu i na dodatek po znajomości...

Ja bym się dostała do tej osoby na zajęcia musiałam zadzwonić 4 miesiące wcześniej... a i tak dostałam się z polecenia...
Powrót do góry
nath

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej; a co sadzicie o kursach prowadzonych przez absolwentow ASP? Np. Radoslaw Musialowski- warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cienista

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale wracając do kursów u Pani Ankiersztajn - ja chodziłam do niej przez dwa lata, nie było łatwo i nie raz się załamywałam po lekcjach, ale to mnie nauczyło pokory Smile Dostałam się w tym roku na architekturę na 14 miejscu - z rysunku miałam 825 punktów i teraz wiem, że bez przygotowania nie wiedziałabym nawet, jakim ołówkiem powinnam rysować Smile

Zajęcia u Pani Ankiersztajn odbywają się od września, ale wszystkie miejsca zajęte są już w maju/czerwcu - w każdym bądź razie lepiej zapisać się jak najwcześniej. Nie wyobrażam sobie lepszego przygotowania do egzaminu z rysunku Smile
kwiatek12

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mogłabyś podać jakiś namiar na te kursy u Pani Ankiersztajn? Będę wdzięczna Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Poznań - www.poznan.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: