This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

EGZAMIN WSTĘPNY 2009

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zosiaaa

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 7:23 am    Temat postu: EGZAMIN WSTĘPNY 2009 Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim!
tworze ten temat zeby rozpoczac dyskusje na temat egzaminow, ktore odbyly sie 24-25.06. jak wrazenia?
chcialabym zapytac was, czy fakt, ze zawalilam druga czesc egzaminu ( model/makieta) skresla mnie automatycznie z listy przyjetych? czy bardziej liczy sie sam rysunek? pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elle18

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że rysunek 1. dnia był całkiem ok. Sama postać, nawet nic nie trzymała w ręku/robiła (jak to w poprzednich latach) Smile
A drugi dzień egzaminu mnie powalił. Wydawało mi się, że nic mnie nie zaskoczy, robiłam wiele makiet na naprawdę abstakcyjne tematy, a tu proszę takie coś.. Też mi się wydawało, że zawaliłam, ale naszczęście się udało, zdałam Very Happy
a Ty?
Powrót do góry
flower

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też ten temat rozwalił, ale jakos udalo Smile ale mamy jeszcze jeden problem i zyjemy w niepewnosci... do odsiewki pojdzie jeszcze 30 osob :]
a tak z ciekowosci co robiliscie na makietach ?
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, ze przyjmą więcej niż te 110 osób, z resztą część mogła matury nie zdać, dokumenty do innych miast zawieść, itd.
Dużo osób Szczecin traktuje rezerwowo, jako ostatnią deskę ratunku, gdy się nie dostaną gdzieś indziej... Smile

dokumenty, moze wiecie, trzeba im na żołnierską zawieść po ogłoszeniu list przyjętych (po 8 lipca) czy juz teraz? koleżanka na innym wydziale musi już im dokumenty dostarczyć, więc nie wiem, gubię się w tym Razz
Powrót do góry
zosiaaa

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wlasnie sie nie dostalam... trudno. na moim koncie widnieje napis: jstes rozpatrywana w procesie rekrutacji, mam 73,69 pkt, nawet nie wiem na ile mozliwych Laughing moze wy wiecie cos na ten temat? czy mam szanse dostac sie po drugiej rekrutacji?
ps. rysunek pierwszego dnia rzeczywiscie ni byl trudny Smile
a wlasnie!jak matura!!?? ja jestem naprawde bardzo mile zaskoczona wynikami. pozdrawiam was i czekam na odp.
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na architekturę nie ma drugiego naboru, bo chętnych więcej niż miejsc, a nawet jak będą tworzyli listy rezerwowe, to z tych osób, które zdały egzamin Wink
Z takim wynikiem punktowym z matur może spróbuj na budownictwo- dostaniesz się napewno Wink
Ile możliwych punktów, nie mam pojęcia, sama mam mniejwięcej tyle samo co Ty - 73,74pkt Smile
Powrót do góry
zosiaaa

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przeciez niektorzy na pewno zrezygnuja z architektury, wiec bedzie troche wiecej wolnych miejsc prawda? czy chodzi o to, ze mieli brac 110 a wzieli 140 i dlatego lista rezerwowych bedzie z tych 30? kurcze ja juz nic nie rozumiem... Embarassed
Powrót do góry
zosiaaa

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o !a ja myslalam ze te punkty to z egzaminu a nie z matury Laughing o mama...przyznaje-jestem bardzo blyskotliwa. no ale jak moglabys powiedziec mi cos na temat tych list rezerwowych bylabym b. wdzieczna Wink
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się w tym gubisz Smile
Zdało egzamin 140 osób - z tych 140 przyjmą koło 110 (tu liczą się punkty z matury). Część osób, która nie zdała egzaminu już brana pod uwagę nie jest.
Lista rezerwowa będzie się składać z koło 30 osób. W tym etapie rekrutacji już tylko te 140 osób się liczy, lista rezerwowa to będzie lista osób, które zdały egzamin, a maturę np. mają za słabą by znaleść się odrazu na liście przyjętych.
Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłam Smile
Powrót do góry
zosiaaa

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet bardzo Smile dziekuje!
Powrót do góry
boba

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejo... a tak z ciekawości to jak brzmiał ten drugi temat?... ja planowalem zdawac do szczecina ale sie pokryły egzaminy z wrockiem do wybrałem wrocław...ale jestem tez ciekaw tego egzaminu który mnie ominął;]
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mobilny habitat. mówi Ci to coś? Razz

A Ty mów jak we Wrocku, sama również jestem ciekawa egzaminu, który mnie ominął. Ilu kandydatów? Smile
Powrót do góry
boba

PostWysłany: Czw Lip 02, 2009 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mobilny habitat... eghm... o jak ja sie ciesze ze zamiast tego musialem we wrocku rysować fabrykę dobrych pomysłów prowadzoną przez dzielnych krasnali... których nie zraził fakt, że w ich to fabryke ktos powbijał dłuta siekiery i inne narzędzia;] serio. Ogólnie ponoć 800 osób i 150 miejsc, czyli niezaciekawie... ale trzeba być dobrej mysli;] pozdrawiam
Powrót do góry
Rose.

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam osób które były w tej grupie która poprosiła o kopie tematu czesci drugiej. jesli ktos moze mi przesłac taka kopie bede wdzięczna. Smile
oczywiscie mówimy tu o egzaminie w szczecinie;)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: