This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

annotation scale w autocadzie 2008

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dżoana

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 7:51 pm    Temat postu: annotation scale w autocadzie 2008 Odpowiedz z cytatem

witam, czy ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi z annotation scale w acad 2008? Ustawiona mam na 1:1. Zapisuje rysunek a przy kazdym nastepnym otwarciu zmienia mi sie na jakas inna , np : 1:1_2 . Co powoduje rozjechanie sie lini przerywanych, osi i wszystkich haczow linearnych ( za kazdym razem zmienia sie ich skala nadana przeze mnie wczesniej w Properities'ach) Co mam nie tak z opcjami ? Albo zapytam jak blondynka....Co mam wcisnac zeby bylo ok ?Smile Prosze o pomoc bo juz trace cierpliwosc za kazdym razem zmieniajac skale kazdej z linii po otwarciu pliku. Jesli po otwarciu annotation scale wskazuje mi cos innego niz 1:1 , po otwarciu pliku zmieniam ja na własciwa (1:1), ale nic to nie pomaga. Nadmieniam ze znam polecenie REGEN Smile Ale to takze nic nie daje.
Prosze o pomoc.
Dzoana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aleksandro

PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CANNOSCALE sprobuj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dżoana

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, dzieki, ale co to polecenie dokladnie robi ? bo z tego co widze to poprostu mi ustala skale 1:1, ktora moge sobie tez ustawic z "palca" ze tak powiem Smile Chocilo mi o to zeby nie tworzyly sie dodatkowe skale dla rysunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: