This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Instytut Architektury Politechniki Łódzkiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Instytut Architektury Łódź - www.lodz.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaśka

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak kreska w gdańsku to pogrom... ale chyba wszedzie musi być w miare zblizony program nie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CrazyBaby

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geometria eh...cudowny przedmiot Smile Zaliczyłam za 8 czy 9 razem Cool Ale faktem jest,że mechanika i geometria bywaja trudne do przejscia na naszej uczelni...ostatnio mnie pocieszyli: ,,wiesz co to jest drewano?" ,,nie...." ,,to coś gorszego od mechaniki, a wiesz co to jest żelbet? To jest coś gorszego od drewna" ,a pomyśleć ,że 5 minut wcześniej cieszyłam się że zaliczyłam mechanike Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cariee
Gość

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie wszedzie musi być zbliżony program. Jednak nie wszedzie sa tacy cudownie profesorowie, których nazwisk nie wyjawnie dzieki którym przedmiory typu geometria wykreślna z trudem sie zalicza. Ja całe szczęscie geometrię mam za soba Very Happy , u nas jest tylko przez 1,5 roku całe szczescie. Jesli ktos chciałby poznac uroki tego przedmiotu to zapraszam na Politehcnike Gdanksa . Palpitacje serca gwarantowane juz na wejściu, to tak na pocieszenie Smile Sam przedmiot nie jest trudny, tylko czasami zastanwiało mnie jakim cudem oblewałam kolokwia jak pomagałam innym sie uczyć i materiał znam . Hehe to jest najlepsze , dlatego czasami nie wiedza sie liiczy lecz jak to by nazwać szczeście , wplywy a może kasa ?? Wierzcie mi że dałabym wszytko żeby znaleść sie na Politechnice Łódzkiej .
Powrót do góry
Elle18

PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Orientujecie się moze jakie są możliwości znalezienia pracy w Wawce po WA PŁ? Trudno?
Do Warszawki trudno się dostać, a tam jakby nie patrzeć tam największe możliwości zrobienia kariery jako architekt Smile
Tak kombinuję by pójść do Łodzi a potem znaleźć pracę w stolicy i tam się przenieść Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Instytut Architektury Łódź - www.lodz.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: