This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

test predyspozycji do zawodu architekta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cynamonka

PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 7:10 pm    Temat postu: test predyspozycji do zawodu architekta Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jestem swiadoma tego, ze sa wakacje i prawie nikt tu nie zaglada, ale mam nadzieje tez, ze ktos to przeczyta i rozwieje moje watpliwosci. Za niespelna rok czasu bede probowala swoich sil na PG a najwieksza przeszkoda, utrudnieniem jest wlasnie test predyspozyji. Widzialam testy z poprzednich lat na stronie uczelni i nie mam pojecia jak sie za nie zabrac. Wiele slyszalam o specjalnych kursach organizowanych przez wydzial. Z drugiej strony doszly mnie sluchy ze te wydzialowe kursy to raczej dno i w ogole. Co o tym myslicie?Czy lepsze sa indywidualne zajecia?Jesli tak, to czy znacie jakies osoby ktore udzielaja takich idywidualnych lekcji?

Jesli ktos odpowie z gory dziekuje i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edith_

PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłam na tę stronę przypadkowo: http://cynamonka.deviantart.com/. Czy to Twoje, czy zbieżność nicków?
Chciałam to wysłać PM-ką ale administrator wyłączył mi tą funkcję.
cynamonka

PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 10:15 am    Temat postu: test predyspozycji do zawodu architekta Odpowiedz z cytatem

Jest to niewatpliwie zbieznosc nickow. Internet roi sie od cynamonekkk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: