This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ranking Architektów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joe

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 9:07 am    Temat postu: Ranking Architektów Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

prosiłbym o pomoc w wytypowaniu przez Was rankingu trójmiejskich biur architektonicznych. Może to być topowa 5, topowa 10 czy też topowa 3, to zależy wyłącznie od Was. Wasze opinie będą dla mnie niezwykle ważną informacją, pomocną w mojej pracy. Ranking taki ułatwi mi wytypowanie kandydatów, z którymi warto przeprowadzić rozmowy na temat nowych inwestycji.
Oczywiście, jeżeli ktoś posiadałby głębszą wiedzę dotyczącą jakości pracy danego biura, jego skuteczności w postępowaniach administracyjnych, szybkości, kontaktu i podejścia do współpracy z inwestorem będę niezwykle wdzięczny za informację.
Z góry dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: