This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sprzedam plotery HP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akten

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 8:57 pm    Temat postu: sprzedam plotery HP Odpowiedz z cytatem

- <b>HP DesignJet 650C</b>
- ploter A0 <b>CZARNO-BIAŁY</b> 600x600 dpi, min. grubosc linii 0,12 mm, rolka, automatyczna gilotyna, kosz na wydruki, w zestawie z calym okablowaniem, sterowniki zintegrowane ze wszystkimi cadami i windowsami
po czyszczeniu i konserwacji w autoryzowanym serwisie HP (Vasco)
cena: <b>1500 zl</b>

- <b>HP DesignJet 250C</b>
- ploter nastolowy na formatki max. A0, kolorowy, 600x600 cz-b, 300x300 kolorowy, zajmuje malo miejsca, po czyszczeniu i konserwacji w autoryzowanym serwisie HP (Vasco)
cena: <b>1600 zl</b>

- <b>HP DesignJet 350C</b>
z mozliwoscia rolki ale bez nozek i rolki i osprzetu do niej, z luzna pokrywa (zatrzaski wylamane) - dziala normalnie, tylko ta pokrywa sie cala zdejmuje zamiast podnosic
cena: <b>1300 zl</b>

<b>PROMOCJA!!!</b>
jako że wszystkie 3 plotery stoją u mnie w pokoju, a po rozpoczęciu roku akademickiego przyda mi się miejsce, proponuję do końca października:
<b>MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA WSZYSTKICH 3 WW. PLOTERÓW JEDNOCZEŚNIE W CENIE 3600 zl!!! </b>

Właścicielem ploterów satałam się w ramach modernizacji sprzętu w firmie, dlatego nie posiadam możliwości wystawienia faktury VAT.
odbior osobisty - Gliwice

<b>KONTAKT</b>
netaa@o2.pl
gg 1339870
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Gdańsk - www.gdansk.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: