This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

impreza architektoniczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal.de

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 10:51 am    Temat postu: impreza architektoniczna Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam do Was wielka pro?bę:
Przygotowuję w Muzeum Architektury imprezę, która odbędzie się w siedmiu dużych miastach Polski: Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach i Warszawie (kolejno?ć przypadkowa). Będzie to rodzaj otwartych warsztatów, konkursu, a i odrobinę happeningu architektonicznego, otwartego dla publiczno?ci. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie młodej polskiej architektury i architektury jako dziedziny sztuki. Do udziału w imprezie chcę zaprosić młode pracownie architektonicznego z danego regionu. Większo?ć pracowni mam już na oku, ale nie chcę przegapić nikogo, kogo przegapić nie powinienem, mam więc do Was pro?bę (bo kto powinien być lepiej zorientowany, niż Wy ? jeste?cie najbliżej ? nie tylko topograficznie, a z Wrocławia nie wszystko widaćWink) ? je?li przychodzš Wam do głowy nazwy młodych pracowni i grup projektowych, które robiš ciekawe rzeczy i warto je zaprosić do udziału w przedsięwzięciu - to bardzo proszę o podpowied?.
Z góry mzięki
pozdrawiam
Michał
michal.duda@ma.wroc.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: