This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Architektura na Polibudzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zychu

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:15 am    Temat postu: Architektura na Polibudzie Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.
Studiuje teraz na Univerku ( Informatyka i Ekonometria) i mysle o architekturze na polibudzie. Moglibyscie mi przyblizyc troche ten kierunek ? Czy ciezko sie dostac ? Jakie przedmioty sa na architekturze. Jaki jest poziom trudnosci Matmy i Fizyki ? Ofc chodze juz na koreczki z Rysunku Smile po prostu chce wiedziec wszystko co przyda mi sie w podjeciu decyzji. Jedni mowia ze Ciezko sie dostac ale pozniej jest latwo a inni na odwrót. Wiec jak to jest ? dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Pozdro !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
interlanka

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latwo sie dostac, ciezko utrzymac. Popziom matmy i fizy zalezy ile juz umiesz. Na stronie www.architektura.ps.pl masz plan zajec. Wykladowcy fajni, studia fajne, aczkolwiek daja w kosc.
Powrót do góry
Zychu

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos jeszce sie wypowie ?
Powrót do góry
aangelika

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przyszłym roku chciałam zaczac studia na architekturze.Przede mna jeszce matura.Jaki musiałabym zdawac przedmiot na maturze i na jakim poziojmie zeby sie dostac?Podztawowy wystarczy?I jak wyglada mniej wiecej rekrutacja tam?I moze ktos wie ile osob na jedno miejsce?
Powrót do góry
olaa89

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chcę w przyszłym roku zacząc tam studia Razz
W tamtym roku z tego co wiem były tylko 2 osoby na miejsce, maturę wymagaja z matmy i z fizyki, i ztego co pisze na stronie PS wszystko na rozszerzeniu, nawet polski i język obcy ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
aangelika

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sie nie dziwie ze 2 osoby na jedno miejsce bo kto zda te wszystkie przedmioty na rozszerzeniu?...ale to fiza i mata czy fiza lub mata?
Powrót do góry
olaa89

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matma I fizyka Wink
ale chyba nikt tak nie zdaje wszystkiego na rozszerzeniu, bo w zeszłym roku wystarczyło zaledwie 70parę punktów na 220 czy jakos tak by się dostac!
Ja fizyki wogóle nie zdaję, matematykę na rozszerzeniu, i moze jeszcze rozszerzony niemiecki Smile Liczę na to, ze sie dostanę, zdaję wszystko tak jak wymaga Politechnika w Poznaniu, bo na studiach tam mi zalezy, do Szczecina składać papiery bedę jakbym sie tam nie dostała, i dlatego, ze mi mama każe Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
aangelika

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez chyba bede probowac na Poznan:) a orientujesz sie co tam trzeba zdawac i ile ludzi mniej wiecej jest na jedno miejsce..albo wogole jakies informacje?Smile
Powrót do góry
olaa89

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam jest się dostać o wiele cięzej niestety, osób na miejsce też więcej niż tu ;/
Na PP zdawac wystarczy polski i j. obcy na podstawie, oraz matematykę na rozszerzeniu... Daty egzaminów z rysunku na te dwie uczelnie naszczęście się nie pokrywaja (bynajmniej w tym roku)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Wydział Architektury Szczecin - www.szczecin.w-a.pl Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: