This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drukarka A3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrecius

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 12:40 am    Temat postu: Drukarka A3 Odpowiedz z cytatem

Szukam atramentowej drukarki A3 (A3+) najlepiej z możliwością druku z rolki. Ważne aby poszczególne kolory były w oddzielnych zasobnikach.
Wydruki będą głównie z CADa ale od czasu do czasu także fotografie. Nowości spełniające te kryteria są drogie (Epson, HP - około 2000 zł, Canon - około 1700) i tu mam pytanie: jakie używane drukarki są godne polecenia (mało awaryjne, w miarę oszczędne i umożliwiające nienajgorszy druk zdjęć)?
Jak jest z eksploatacją drukarek z oddzielnymi sasobnikami i głowicami - ile takie głowice wytrzymują (czy po zaschnięciu tuszu można je zregenerować)?
Czy za używaną HP InkJet 2600 w dobrym stanie z duplexem i przystawką do papieru ciągłego warto dać około 800 zł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iness83

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej witam Very Happy
Mam w pracy drukarke A3 Hp 1250 czy 1280 - jakoś tak.
Nie wiem czy to wina tylko tego egzemplarza, ale mam do niej mieszane uczucia, bo czasami naprawde zachowuje się co najmniej dziwnie: Drukuje i nagle nie drukuje, notorycznie zacina się karetka, albo bez sensu i powodu wyświetla komunikat :nieoczekiwany format papieru!! Czasami dostaje z nia szału, bo kiedy już wystapi z nią jakiś problem, to zaczyna migać , nie reaguje na wezwania i wyłączanie a do pełnej spawności musi jeszcez 2 razy przepuścić papier, zanim zacznie drukować żądany dokument....
I rzecz która przeraziła mnie już przy pierwszym użyciu, zaraz po zakupie: mimo że ma podajnik na cały plik arkuszy, to nie potrafi z niego ciągnąć papieru, bo odrazu zasysa po pare kartek, które się wtedy zacinają, mną i rozlegulowują mechanizmy drukarki od wewnątzr. Także już od pierwszego użycia tzreba zawsze nad nią stać i podawać jej papier pojedyńczo na zyczenie-czasem troche męczące.

Ale za to jak już zadziała- no rewelacja!! Nie obeszłabym się bez możliwości wydruków A3- duze ułatwienie -taki miniploterek:) Wybaczam więc jej wszystko bo jest jaka jest, ale życie łatwiejsze z A3.

Ogólnie słyszałam o drukarkach HP różne opinie, ale wszyscy profesjonaliści (i pan z ploterni i pan z drukarni, i w zasadzie większćś sprzedawców przepytywanych w hipermartkecie ) zgodnie polecają EPSONY !!!! Bo hp specjalizuje się w pewnych produktach i słyszałam, że wsród drukarek po prostu leci na opini. A epson na wymienny każdy kolor tuszu osobno, więc nie tzreeba zaraz czałego kardridża wymienać- jest to bardzo ekonomiczne.
POWODZENIA!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
piotrecius

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za opinię. Troszkę smutna sprawa z tą HP Sad ... Jak dotąd używałem kilku drukarek A4 tej firmy i były niezawodne Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maks

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez w pracy mamy HP 1280. Poza tym ze ladnie drukuje, czego nie mozna jej zarzucic, rzeczywiscie sie zawiesza. Po wyslaniu pliku z komputera bardzo czesto nie zaczyna drukowac od razu, tylko trzeba do niej podejsc, wylaczyc przyciskiem, wlaczyc, i zaczyna dopiero wtedy drukowac (co moze byc dosc przydatne w celu rozprostowania kosci malym spacerem do niej Wink ).
Czasami trzeba sie nawet uciec do wylaczenia jej z pradu na chwile. Ale poza tym to jest OK, jak wszystkie HP z ktorymi mialem do czynienia.

Pozdrawiam,
M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Gandalf

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do takich nirco irytujacych pomyslow drukarek - mozna sprobowac przeinstalowac sterowniki

Co do HP Desk Jet 840 C (chyba)- no to mialem tylko A4 - ale kochana byla - drukowala mi ciagi usmiechnietych buziek, serduszek i krzaczkoów-znaczków.

Ale jakosc wydruku - przynajmniej cz-b. - super. Linia 0.05 mm - bez najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Architektura & komputery Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: