This is flash
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

portfolio...(?)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marice

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 9:30 pm    Temat postu: portfolio...(?) Odpowiedz z cytatem

co powinno zawierac "atchitektoniczne" portfolio??? aż głupio pytac ale słyszałam gdzie niegdzie o takim cosik, a że jestem w drodze po tytuł mgr inż. arch. więc chciałabym sobie coś takiego przygotować... (chyba czas najwyższy??)
prosze o wyrozumiałość
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MollyArch

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm rychło w czas przed samym dyplomem:P
nie pracowałaś nigdy? portfolio to portfolio składasz sobie pliczek ze swoimi pracami jeśli nie pracowałaś to z projektami uczelnianymi zdjęcia z plansz, wizualki,zdjęcia makiet, rzuty przekroje, plany zagospodarowania wszystko to na co składa się projekt jak go oddajesz pod kkoniec semestru.jak chcesz wysyłać netem to spakuj to sobie do jednego pliku i podziel na mniejsze pliki dla każdego projektu osobny a tam podziel na dokumentacja techniczna, makieta, wizualizacje. jak chcesz pokazywać w biurach to wszystko podrukuj w kolorze (tak jak się robi portfolio modelek) i zrób sobie książeczkę z pracami.nie wiem co jeszcze mam ci napisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
marice

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki Smile tak mi się wydawało... a czy dołączać jakieś "opisy" do projektów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
homik

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos ty, kto by to czytal. 2-3 zdania o projekcie to max.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger
MollyArch

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokalizacja obiektu
powierzchnia
specyfika obiektu (krótki opis)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum W-A.pl Strona Główna -> Dyskusje o architekturze Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: