Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Motopompy dla profesjonalistów – przegląd pomp do wody brudnej i czystej

Porady i informacje...

2019-08-29  Autor: isprzet.pl   Źródło: isprzet.pl   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Każdy profesjonalista doceni wydajną, wytrzymałą oraz funkcjonalną motopompę, która sprawdzi się nie tylko na placu budowy czy gospodarstwie rolnym, ale wszędzie tam, gdzie konieczne jest nawodnienie lub osuszenie danego obszaru. Sprawdź przegląd specjalistycznych motopomp do wody brudnej i czystej.

Sprawdzona motopompa do wody czystej i brudnej

Pompy spalinowe do wody czystej zapewniają możliwie najlepszą wydajność i szeroki zakres funkcjonalności, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do osuszania zalanych miejsc, nawadniania upraw, a także do zasilania w wodę zraszaczy czy urządzeń nawadniających. Z kolei motopompa do wody brudnej z powodzeniem może być wykorzystywana do wszelkich zastosowań w budownictwie – np. odwadniania wykopów i placów budów czy do odpompowywania wód gruntowych, zbiorników czy wód szlamowych.

Motopompa do wody brudnej Benza Flexible

Motopompa do wody brudnej Benza Flexible to sprawdzona i funkcjonalna pompa, która pozwala na przetłaczanie wody z zanieczyszczeniami o średnicy do 20 mm. Dzięki przemyślanej konstrukcji prezentowana pompa zapewnia optymalną efektywność pracy, a moduł pompowy umieszczany bezpośrednio w wodzie eliminuje konieczność stosowania przewodu ssawnego i wstępnego zalewania pompy. Motopompa Benza Flexible wyposażona jest w silnik o mocy 4,4 kW połączony ze zbiornikiem paliwa o pojemności 3,6 l. Pompa zapewnia maksymalną wydajność na poziomie 1300 l/min i zaprojektowana została do przyłącza o średnicy 75 mm/3”.

Motopompa szlamowa Project PSP-250 Basic

Motopompa szlamowa Project PSP-250 Basic wyposażona jest w silnik spalinowy Honda GX160 o mocy 4 kW, który zapewnia wydajność przepompowywania na poziomie 250 l/min. Prezentowana pompa przeznaczona jest do przepompowywania bardzo zanieczyszczonej wody (szlamowej) i może być stosowana do niemal wszystkich nieagresywnych cieczy o temperaturze od 0 do 70oC. Motopompa PSP-250 Basic idealnie sprawdzi się do użytku przez służby Gospodarki Komunalnej i Przedsiębiorstwa Wodociągowo-Kanalizacyjnego.

Motopompa do wody czystej Benza BX-200

Motopompa Benza BX-200 to wydajna pompa wodna o solidnej i sprawdzonej konstrukcji, która pozwala na sprawne przepompowywanie wody z ciałami stałymi do 5 mm średnicy z wydajnością 600 l/min. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 4,4 kW, który wytwarza ciśnienie na poziomie 2,6 barów. Maksymalna wysokość pompowania pompy to 26 m. Maksymalna wysokość jej ssania to 6 m. Sprzęt idealnie sprawdzi się m.in. do nawadniania i przenoszenia pompy w celach rolniczych.

Motopompa do wody czystej Wacker Neuson MCP2

Pompa spalinowa Wacker Neuson MCP2 to wysokiej jakości samozasysająca pompa do wody czystej, która odznacza się niezwykłą trwałością i wydajnością podczas realizacji podstawowych prac odwadniających i nawadniających. Urządzenie wyposażone jest w silnik spalinowy Loncin G200FA z żeliwnym wirnikiem i wysokojakościową spiralą, który zapewnia moc na poziomie 4,1 kW. Motopompa zapewnia maksymalną wydajność wynoszącą 500 l/min i całkowita wysokość pompowania 30 m. Pompa sprawnie przepompuje wodę z zanieczyszczeniami o średnicy do 5 mm.

Dodatkowa lektura:

Wasze opinie

2019-10-23 08:52:45    Desert abu

DESERT SAFARI DUBAI Desert Safari Dubai is one of the major Desert Safari Tour in the Desert of United Arab Emirates. It is the most visited and best-loved Desert Safari Tour by the Millions of Travelers visiting in Dubai every year. Traverse and have some fun in a golden and powdered sand of Dubai Desert with the impressive time of our exciting activities in the campsite. Witness the excellent chance to take some photos of the lovely sunset at the heart of the magnificent desert while given way to the glittering beauty of the moon and the shining billions of stars at night. https://www.dubaieveningsafari.com/dubai-desert-safari/ https://www.dubaieveningsafari.com/overnight-desert-safari/

2019-10-23 11:55:21    Desert saf

Hope your search on finding out for an early morning adventure through the sands of Arabia, a Morning Desert Safari tour from Arabian Safari is your perfect choice to go. You’ll cruise through the flawless desert surrounding Dubai and have the best adventure of your life. You will be picked up from your hotel between 8.30 and 9 am, from where you’ll drive to the seemingly endless terrain of the desert. https://www.arabian-safari.com/morning-desert-safari-dubai/

2019-10-30 06:25:16    Curtains D

Luxy Home Furniture brings you the best interior design techniques and ideas for your home, office or commercial spaces. Curtains or blinds are an essential part of every household and workplace. Keeping your room in the perfect amount of light according to its functional usage is quite essential, and choosing the right type of blinds or curtains for this purpose is a huge part of this process. Dubai curtains allows to utilize the perfect amount of light for your room by selecting the best draperies or blinds for your space. https://www.curtainsdubai.io/


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Nowoczesne stolarstwo w czasach pandemii

2021-01-25

W wyniku pandemii COVID-19, w ubiegłym roku znacząca część usług musiała zostać przeniesiona do Internetu, co… »

Funkcjonalna łazienka z klasą

2021-01-25

Czy istnieje sprawdzony przepis na idealną łazienkę? Perfekcyjna receptura z pewnością opiera się na zachowaniu… »

Poświąteczne porządkowanie domu – prosto i przyjemnie

2021-01-25

W domach większości z nas w okresie świątecznym pojawiają się nowe rzeczy. Prezenty, ozdoby, kuchenne drobiazgi… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2021 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro