Podnośniki teleskopowe – wielkie możliwości na budowie

Porady

02-07-2019  Autor: jlg.com.pl   Źródło: jlg.com.pl   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Podnośniki teleskopowe to jedne z tych maszyn, które zapewniają wielkie możliwości. Dzięki wyjątkowej konstrukcji potrafią zapewnić wydajną pracę w najtrudniejszych warunkach oraz gwarantują nieosiągalny dla innych urządzeń zasięg.

Jeszcze wydajniej, jeszcze wyżej!

Ponadprzeciętna efektywność podestów teleskopowych możliwa jest dzięki specjalnej konstrukcji wysięgu. Z racji tego, że zastosowano w niej wysuwane elementy, zwyżki tego typu mogą pracować na znacznych wysokościach – możliwe jest przesunięcie zamocowanego kosza bezpośrednio nad przestrzeń roboczą. Zdarza się, że mimo świetnych parametrów zwyżki nożycowe i masztowe nie są w stanie wznieść się na wymaganą wysokość – wtedy niezwykle efektywnym rozwiązaniem są podnośniki teleskopowe.

Warto pamiętać, że podest podestowi nierówny i zdecydowanie warto stawiać na uznanych producentów w branży. Przykładem marki, która od 50 lat dostarcza innowacyjne i wydajne maszyny jest JLG. Polski dealer posiada także we flocie podesty teleskopowe - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-teleskopowe-spalinowe-na-podlozu-gasienicowym/.

Podnośniki teleskopowe – wiele zastosowań

Maszyny napędzane spalinowo charakteryzują się znakomitymi zdolnościami do pracy na trudnym, nieutwardzonym terenie - gąsienicowe podłoże sprawia, że zwyżki teleskopowe z łatwością pokonują wszelkie przeszkody. Komfort pracy zapewniony jest również dzięki wyjątkowej zwrotności oraz zerowemu promieniowi skrętu.

Główne obszary zastosowań podestów teleskopowych to m.in.:

  • prace konserwacyjne przy budynkach,
  • mycie okien w biurowcach,
  • montaż banerów reklamowych,
  • obcinanie drzew,
  • naprawa latarni i oświetlenia komunikacji drogowej.

Jeśli zatem podesty teleskopowe są maszynami spełniającymi Twoje wymagania, koniecznie zainteresuj się bogatą ofertą marki JLG. Kupując maszynę z charakterystycznym pomarańczowym logiem, otrzymasz coś więcej niż samo urządzenie. Zostaniesz także objęty profesjonalnym wsparciem serwisowym na terenie całej Polski 24 godziny na dobę. W skrócie – warto!

 
 
Copyright by W-A.pl 2007, e-mail: admin@w-a.pl      W-A.pl      www.wydział-architektury.com