Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Meble systemowe – spójne wnętrza w rozsądnej cenie

Produkty

2018-12-07  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: meblewojcik.com.pl   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Urządzając na nowo wnętrza czterech kątów, często jesteśmy zmuszeni decydować się na kompromisy w postaci tańszych lub mniej stylowych elementów. Jak się jednak okazuje, istnieje rozwiązanie, które pozwala nieco zaoszczędzić, a przy tym świetnie się prezentuje. Są nim meble systemowe, które każdego dnia zyskują na popularności.

Idea mebli systemowych

Głównym celem wprowadzenia na rynek systemów meblowych było dostarczenie szansy na stworzenie stylowych, a jednocześnie niewymagających finansowo wnętrz. Gotowe komplety zawierają w sobie elementy, które bez żadnych trudności pozwalają urządzić konkretne pomieszczenie, w którym wszystko będzie do siebie pasować. Koszty takiego przedsięwzięcia są niższe niż w przypadku kupowania każdego mebla osobno z tego powodu, że dane kolekcje produkowane są na większą skalę i co więcej – najczęściej nie ma możliwości modyfikacji ich wymiarów czy detali.

Zalety zestawów meblowych

Taki pomysł na urządzenie domu lub mieszkania – poza świetną ceną i stylem – ma także inne zalety, które zdecydowanie warto poznać. Dla wielu osób nie bez znaczenia będzie możliwość wygodnego wyboru konkretnego kompletu, a później zakup go bez konieczności chodzenia po sklepach. Kartą przetargową może być również fakt, że okres oczekiwania na realizację standardowo jest krótszy niż w przypadku wyposażenia robionego na zamówienie.

Meble systemowe z kolekcji Imperial od Meble Wójcik

Co więcej – meble systemowe można dowolnie konfigurować. Co to oznacza? Po pierwsze: nie trzeba decydować się na wszystkie elementy kompletu. Po drugie: połączenie elementów w miejscu docelowym jest uzależnione prawie wyłącznie od wizji domowników. Dzięki temu można do pewnego stopnia zindywidualizować wnętrze i nadać mu unikalnego charakteru.

Do jakich pomieszczeń?

Współczesne meblościanki – bo tak inaczej nazywane są systemy mebli – to propozycja, która sprawdzi się w większości domowych pomieszczeń. Największym powodzeniem cieszą się przede wszystkim komplety do salonów. Nieco mniej popularne są zestawy do pokojów dziennych i sypialni. Meble systemowe zaczynają trafiać także do kuchni, tworząc nie tylko funkcjonalną przestrzeń do przygotowywania posiłków, ale też jej otoczenie.

Ile kosztują meble systemowe?

Odpowiedź jest jednoznaczna: znacznie mniej niż wyniosłoby osobne kupowanie każdego elementu. W przypadku pomieszczenia takiego jak standardowy salon, z całością można zamknąć się w około 2000 zł. Zestawy kuchenne to nieco większy wydatek, który pochłonie minimum 3 tysiące złotych. Wciąż, jest to jedna z lepszych propozycji.

Podsumowanie

Zestawy mebli to fantastyczna propozycja dla tych, którzy szukają relatywnie taniego, a jednocześnie dobrze prezentującego się wyposażenia wnętrz, przede wszystkim zachowanych w stylu nowoczesnym.

 


Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Elewacyjne show, czyli krótka rozprawa o betonowym kamieniu dekoracyjnym

2019-05-17

Choć kojarzony jest głównie z wystrojem wnętrz, w swojej betonowej odmianie równie efektownie… »

Czy warto zainwestować w system chłodzenia płaszczyznowego zamiast klimatyzacji?

2019-05-09

Choć ogrzewanie podłogowe staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, to system chłodzenia płaszczyznowego… »

5 pomysłów na prezent, gdy wybierasz się na parapetówkę

2019-05-03

Każdy lubi spotkania w gronie przyjaciół i rodziny, zwłaszcza jeśli jest dobra okazja do świętowania.… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2019 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro